Wymierz Ogród

Podstawowym pomiarem, który należy wykonać myśląc o wykonaniu systemu nawadniania jest pomiar wydajności punktu poboru wody. Należy pamiętać, że jeśli chcemy pobierać wodę ze studni to musi to być studnia o stałym napływie wody. Wydajność takiego punktu powinna być minimum 3500 litrów/godzinę. Najłatwiej można to sprawdzić podstawiając pod kran w owym miejscu naczynie 10 litrów i sprawdzić ile czasu (w sekundach) trwa napełnienie tego naczynia. Jeśli jest to przedział do 10 sekund to bardzo dobrze, jeśli 10-15 sekund to średnio, jeśli powyżej 15 sekund to należy rozpatrzyć ten problem kontaktując się z nami.

Wymiary ogrodu są również niezbędne do wyceny całej inwestycji. Najlepiej nanieść to na papier milimetrowy, potem zeskanować i przesłać do nas. Jeśli dysponujecie Państwo możliwościami sporządzenia takiego szkicu na komputerze w dowolnym programie to taka forma też jest mile widziana.

W zakładce "Nasze Realizacje" znajduje się przykładowy szkic działki z naniesionymi wymiarami, może Państwu służyć jako pomoc w przy wymierzaniu działki.

Szkic powinien zawierać takie informacje jak:

  • miejsce nasadzeń drzew, krzewów, innych roślin,
  • miejsce poboru wody,
  • ewentualne miejsca, które nie mają być podlewane, np. tarasy, altany, podjazdy itp.
  • wymiaru działki, budynków itp.

Sklep internetowy

więcej

Techniki nawadniania

więcej

Wymierz ogród

więcej

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o zmianach cen

i asortymentu, zapisz się do naszego newslettera!

zatwierdź