Techniki nawadniania

Autonawadnianie to właśnie jeden z takich systemów, który pozwoli Państwu na pozbycie się obaw, czy ogród, trawnik, sad czy kwiaty, będą miały odpowiednią ilość wody do życia. Działa to na zasadzie zraszaczy wynurzanych, które w stanie spoczynku są nie zauważalne, a koszenie trawy odbywa się całkiem bezpiecznie dla nich. Drzewa i krzewy ozdobne podlewane są za pomocą węża kroplującego, który ma specjalne kroplowniki wtopione wewnątrz, aby równomiernie rozprowadzać wodę tam gdzie jest umieszczony.

System jest w pełni programowany przez użytkownika: godzina włączenia, czas podlewania poszczególnych sekcji. Istnieje również manualne uruchomienie sytemu w każdej chwili. Detektor deszczu będzie czuwał, aby w razie opadów nie włączył się żaden z nawadnianych terenów. Podstawową zaletą takiego zestawu jest to, iż całe podlewanie zieleni odbywa się w nocy, kiedy gleba jest chłodna i woda nie wyparuje w ponad 50% i nocne ciśnienie wody z sieci pozwoli nam na pełne wykorzystanie zasięgu zraszaczy.

Jednym słowem przez cały sezon, kiedy powinniśmy podlewać zieleń, zespół czujników, zraszaczy, elektrozaworów będzie czuwał nad odpowiednią wilgotnością gleby. Dodatkowym luksusem dla Państwa może być oddzielny zespół kroplowników, które podleją kwiaty na tarasie lub balkonie w takiej ilości kropel, ile Państwo ustawicie.

Dzięki naszej firmie automatyczne nawadnianie jest w zasięgu Państwa ręki, zarówno finansowo jak i czasowo. Systemy montujemy bardzo szybko (nawet w 1 dzień), ogród czy trawnik pozostawiamy w bardzo dobrej formie (praktycznie bez widocznych wykopów), a orientacyjny koszt przedstawiamy Państwu na podstawie dostarczonego nam szkicu ogrodu z wymiarami lub sami go wymiarujemy. Taki projekt nic nie kosztuje. Poza tym jesteśmy do Państwa dyspozycji jeśli planujecie Państwo wykonanie takiego systemu własnymi siłami. Dostarczamy wtedy projekt i wszystkie elementy systemu do wykonania w bardzo atrakcyjnych cenach.

Oferujemy profesjonalne wykonanie instalacji nawadniania na takich markach jak: RAIN BIRD, ELGO, NELSON, SIGNATURE, HUNTER, MP ROTATOR, IRRITEC, TORO, GARDENA, DOSATRON,K-RAIN Prace wykonujemy na terenie całego kraju.

Sklep internetowy

więcej

Techniki nawadniania

więcej

Wymierz ogród

więcej

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o zmianach cen

i asortymentu, zapisz się do naszego newslettera!

zatwierdź